Продава 3-СТАЕН, гр. София, Обеля → Обява 54234211

Продава 3-СТАЕН, гр. София, Обеля, снимка 1 - Апартаменти - 54234211 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Обеля, снимка 2 - Апартаменти - 54234211 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Обеля, снимка 3 - Апартаменти - 54234211 1/3
Продава 3-СТАЕН, гр. София, Обеля
гр. София, Обеля Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 12:09 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
115 кв. м.
Цена на кв.м.
1561 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
1
Година
2026
🏡 RVS Investments предлага тристаен апартамент в модерната сграда Мелиа Резидънс , разположена в кв. Обеля, в непосредствена близост до метростанция Обеля .

📐 Параметри на имота:
Етаж: 1
Изложение: Изток / Юг
Обща площ: 115.91 кв.м
Чиста площ: 102.72 кв.м
Общи части: 13.19 кв.м

✔ Имотът се предлага на етап шпакловка и замазка по БДС

💰 Цена: 179 500
САМО СЕГА- 20 % на предварителен договор.

📞 За повече информация:
Офис мениджър: 0896 824 835
Централен офис: +359 2 426 1244
Преглеждания: 82
Другите търсят също
Обяви на потребителя РВС ИНВЕСТМЪНТС Виж всички 28 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
179 500 € 351 071,49 лв
Цената е с включен ДДС