Продава 1-СТАЕН, гр. София, Младост 4 → Обява 54274159

Продава 1-СТАЕН, гр. София, Младост 4, снимка 1 - Апартаменти - 54274159 Продава 1-СТАЕН, гр. София, Младост 4, снимка 2 - Апартаменти - 54274159 1/2
Продава 1-СТАЕН, гр. София, Младост 4
гр. София, Младост 4 Наблюдавай

Публикувана/обновена на 15 май в 17:49 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
30 кв. м.
Цена на кв.м.
2665 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
1
Година
2026
Директно от собственик! Изцяло южен едностаен с възможност за ползване на двор от 20 кв.м. Имота е в малка бутикова сграда пред акт 16 в близост до 'Garitage park' на ул.Жътва 6. Има опция за покупка на външно паркомясто за 16 000 евро.
Преглеждания: 202
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
79 950 € 156 368,61 лв
Не се начислява ДДС