Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Чайка → Обява 54501964

Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Чайка, снимка 1 - Апартаменти - 54501964 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Чайка, снимка 2 - Апартаменти - 54501964 1/2
Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Чайка
гр. Варна, Чайка Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 13:29 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
90 кв. м.
Цена на кв.м.
3094 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
Година
2026
Агенция за недвижими имоти HEGEMON ESTATE Ви предлага тристаен апартамент в кв. Чайка. Жилището се намира в нова луксозна сграда на етаж 4 от 17, с асансьор.

Разпределение: коридор, дневна с кухненска част, две спални, баня с тоалетна и тераса.

Перфектна локация до Морската градина и удобен достъп до централната градска част. Близо до магазини, детски градини, училища и спирки на градския транспорт.

Агенция HEGEMON ESTATE съдейства с професионална консултация, подготовка на нужните документи за закупуване на желаният от вас дом, както и съдействие за отпускане на банков кредит при най-добри условия. За повече информация, заповядайте в нашият офис, който се намира на Бул .Владислав Варненчик 109, или се обадете на посоченият телефон. Код на офертата: 15428

Преглеждания: 4
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
278 500 € 544 698,66 лв
Цената е с включен ДДС