Продава 2-СТАЕН, гр. София, Красно село → Обява 54512647

Продава 2-СТАЕН, гр. София, Красно село, снимка 1 - Апартаменти - 54512647 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Красно село, снимка 2 - Апартаменти - 54512647 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Красно село, снимка 3 - Апартаменти - 54512647 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Красно село, снимка 4 - Апартаменти - 54512647 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Красно село, снимка 5 - Апартаменти - 54512647 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Красно село, снимка 6 - Апартаменти - 54512647 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Красно село, снимка 7 - Апартаменти - 54512647 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Красно село, снимка 8 - Апартаменти - 54512647 1/8
Продава 2-СТАЕН, гр. София, Красно село
гр. София, Красно село Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 00:13 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
66 кв. м.
Цена на кв.м.
3485 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
1
Предлагаме за продажба функционален и светъл имот, разположен в една от най-търсените и комуникативни райони на столицата. Жилището се намира на първи жилищен етаж в поддържана тухлена кооперация от 70-те години. Основни параметри на имота: Площ: 66 кв.м.,реална застроена площ по документ, в която не са включени общи части. Разпределение: Жилището предлага отлично усвоено пространство, състоящо се от входно антре, отделна кухня, просторен хол, уютна спалня и баня с тоалетна. Тераси: Имотът разполага с два балкона, достъпни съответно от дневната и спалнята. Изложение и състояние: Апартаментът е вътрешен и топъл, с двустранно изложение (Север/Юг). Подобренията включват изцяло подменена PVC дограма, нова блиндирана входна врата за по-висока сигурност, като в момента продълажат да текат ремонтни дейности. Отопление: ТЕЦ. Локация в непосредствена близост до всичко необходимо за комфортно ежедневие, на крачки от метростанция Красно село и автобусни спирки. Районът е богат на зелени площи, детски площадки и учебни заведения. Имотът е подходящ както за нов дом, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.
Преглеждания: 6
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
230 000 € 449 840,90 лв
Не се начислява ДДС