Продава МНОГОСТАЕН, гр. Дупница, област Кюстендил → Обява 54515287

Продава МНОГОСТАЕН, гр. Дупница, област Кюстендил, снимка 1 - Апартаменти - 54515287 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Дупница, област Кюстендил, снимка 2 - Апартаменти - 54515287 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Дупница, област Кюстендил, снимка 3 - Апартаменти - 54515287 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Дупница, област Кюстендил, снимка 4 - Апартаменти - 54515287 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Дупница, област Кюстендил, снимка 5 - Апартаменти - 54515287 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Дупница, област Кюстендил, снимка 6 - Апартаменти - 54515287 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Дупница, област Кюстендил, снимка 7 - Апартаменти - 54515287 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Дупница, област Кюстендил, снимка 8 - Апартаменти - 54515287 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Дупница, област Кюстендил, снимка 9 - Апартаменти - 54515287 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Дупница, област Кюстендил, снимка 10 - Апартаменти - 54515287 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Дупница, област Кюстендил, снимка 11 - Апартаменти - 54515287 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Дупница, област Кюстендил, снимка 12 - Апартаменти - 54515287 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Дупница, област Кюстендил, снимка 13 - Апартаменти - 54515287 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Дупница, област Кюстендил, снимка 14 - Апартаменти - 54515287 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Дупница, област Кюстендил, снимка 15 - Апартаменти - 54515287 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Дупница, област Кюстендил, снимка 16 - Апартаменти - 54515287 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Дупница, област Кюстендил, снимка 17 - Апартаменти - 54515287 1/17
Продава МНОГОСТАЕН, гр. Дупница, област Кюстендил
гр. Дупница, Кюстендил Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 10:19 ч.

Тип апартамент
Mногостаен
Квадратура
130 кв. м.
Цена на кв.м.
1000 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
Година
1990
Агенция за недвижими имоти ИВконсулт,предлага за продажба многостаен тухлен апартамент във района на бившата транспортна болница на гр.Дупница.Апартамента е напълно завършен и готов за нанасяне.Продава се със цялото обзавеждане и оборудване.Жилището е газифицирано и климатизирано.Строителството е изпълнено със качествени материали без да е правено компромис.Луксозни общи части,контрол на достъп.Функционално разпределение е по съвременен начин:Кухня,трапезария и хол,обединени във едно обширно пространство,което създава чувство на уют и простор.Две спални,кабинеткойто при необходимост,може да се ползва за трета спалня,баня и тоалетна,две тераси.Възможен коментар на цена след оглед.За оглед и повече информация,тел.0878 211 139,брокер Иван Райчев
Преглеждания: 12
Обяви на потребителя ЕТ ИВАН РАЙЧОВ-ИВ Виж всички 21 обяви
Цена:
130 000 € 254 257,90 лв
Не се начислява ДДС