Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел 1 → Обява 54535563

Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел 1, снимка 1 - Апартаменти - 54535563 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел 1, снимка 2 - Апартаменти - 54535563 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел 1, снимка 3 - Апартаменти - 54535563 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел 1, снимка 4 - Апартаменти - 54535563 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел 1, снимка 5 - Апартаменти - 54535563 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел 1, снимка 6 - Апартаменти - 54535563 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел 1, снимка 7 - Апартаменти - 54535563 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел 1, снимка 8 - Апартаменти - 54535563 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел 1, снимка 9 - Апартаменти - 54535563 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел 1, снимка 10 - Апартаменти - 54535563 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел 1, снимка 11 - Апартаменти - 54535563 1/11
Продава 3-СТАЕН, гр. София, Овча купел 1
гр. София, Овча купел 1 Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 11:54 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
112 кв. м.
Цена на кв.м.
2589 €/кв. м.
Вид строителство
ЕПК
Eтаж
2
Година
1996
'MC Home' Ви представя голям тристаен апартамент в кв. Овча купел 1 на 100м от метростанция!

Имотът е с площ по НА 112кв.м и е със следното разпределение: голям коридор, изключително просторна и слънчева дневна, кухня, две спални, баня с тоалетна, отделно тоалетна, две тераси.

Апартаментът е слънчев и топъл, с естествен паркет във всички помещения, обзаведен и оборудван с всичко необходимо за едно домакинство!

Отоплението е на Тец, а за топлите месеци са монтирани климатици в спалните помещения.
Изложение- Юг/ Изток.

Към имота има мазе-7кв.м.

Сградата е с много добре поддържани общи части, контрол на достъп, видео наблюдение и поддържани зелени площи.

Имотът е на комуникативно място на 5мин. пешеходно разстояние до метростанция ' Овча купел', множество спирки на градски транспорт, хранителни вериги магазини, аптеки, детски градини, училища.

Работим с всички коректни колеги!
За контакт: Силвия Христова- 0887956566

Преглеждания: 4
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
289 990 € 567 171,14 лв
Не се начислява ДДС