Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Виница → Обява 54536320

Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 1 - Апартаменти - 54536320 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 2 - Апартаменти - 54536320 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 3 - Апартаменти - 54536320 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 4 - Апартаменти - 54536320 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 5 - Апартаменти - 54536320 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 6 - Апартаменти - 54536320 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 7 - Апартаменти - 54536320 1/7
Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Виница
гр. Варна, Виница Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 12:03 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
96 кв. м.
Цена на кв.м.
1470 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
5
Година
2026
ЮЖЕН ТРИСТАЕН С ПАНОРАМА! ОТЛИЧНО СЪОТНОШЕНИЕ ЦЕНА КАЧЕСТВО, ГОТОВ ЗА КРЕДИТИРАНЕ, ОПЦИЯ ЗА ПАРКОМЯСТО

Предлагаме тристаен апартамент с южно изложение, приятна панорама и отлично функционално разпределение.

Жилището се състои от входно антре, дневна с кухненски бокс, две спални, баня с тоалет, тераса и маза.

Имотът е готов за кредитиране, което го прави подходящ както за собствен дом, така и за сигурна инвестиция. Има възможност за закупуване на паркомясто.

Едно от най-добрите предложения в района като съотношение цена качество трудно се намира тристаен апартамент на подобна цена с такова разпределение, изложение и възможност за кредитиране.

Основни предимства:
южно изложение панорама две спални маза готов за кредитиране опция за паркомясто отлична цена за тристаен имот

За допълнителна информация и организиране на оглед:
0882 00 58 58 Стефан Георгиев

Степен на завършеност: БДС блиндирана входна врата, PVC дограма, изградени Ел. и ВиК инсталации, предварително изведени тръбни пътища за климатици и възможност за завършване до ключ по избор на клиента.

Property Store Магазин за Имоти съдейства за цялостното обслужване на сделката от юридически и технически проверки на имота до финализиране пред нотариус. Осигуряваме съдействие и при банково кредитиране с преференциални условия.
Преглеждания: 6
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
141 100 € 275 967,61 лв
Цената е с включен ДДС