Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 3 → Обява 54538971

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 3, снимка 1 - Апартаменти - 54538971 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 3, снимка 2 - Апартаменти - 54538971 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 3, снимка 3 - Апартаменти - 54538971 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 3, снимка 4 - Апартаменти - 54538971 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 3, снимка 5 - Апартаменти - 54538971 1/5
Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 3
гр. Варна, Възраждане 3 Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 14:09 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
62 кв. м.
Цена на кв.м.
1565 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
Година
2026
БЕЗ САМОУЧАСТИЕ !!! 100% ПОКУПКА С ИПОТЕЧЕН КРЕДИТ !!!
International Real Estates (IRE) представя:

Двустаен апартамент в тих и спокоен район на Варна, местност Пчелина, с изцяло западно изложение. Сградата е ново, луксозно строителство с модерна визия, с издаден Акт 15 и очаквано завършване през май/юни 2026 г. Локацията е удобна, осигуряваща бърз достъп до центъра на града. Имотът е подходящ за покупка с ипотечен кредит.

Разпределение:

Входно антре / Коридор
Просторен хол с кухненски бокс
Отделна спалня
Баня с тоалетна
Тераса
Характеристики и предимства:

Площ: 62 кв.м
Изцяло източно изложение.
Намира се на 3-ти жилищен етаж от 4.
Вътрешен апартамент, гарантиращ отлична топлоизолация и ниски разходи за енергия.
Висококачествено тухлено строителство.
Опция за закупуване на допълнително паркомясто.

За повече информация и организиране на оглед, моля свържете се с нас на посочения телефон и цитирайте код на обявата: 28

International Real Estates (IRE) предлага пълно съдействие при покупка, включително безплатна консултация и подкрепа при банково кредитиране избор на най-добри условия и съдействие до финализиране на сделката.
Преглеждания: 12
Другите търсят също
Обяви на потребителя ИНТЕРНЕШЪНЪЛ РИЪЛ ЕСТЕЙТС ООД Виж всички 344 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
97 000 € 189 715,51 лв
Цената е с включен ДДС