Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Кайсиева градина → Обява 54559651

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Кайсиева градина
гр. Варна, Кайсиева градина Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 09:29 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
56 кв. м.
Цена на кв.м.
1071 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
7
Година
2029
Предлагам за продажба 2-стаен апартамент в нова модерна сграда в кв. Кайсиева градина гр. Варна.
Сградата ще бъде 10 етажна съчетаваща в себе си модерна визия и дизайн, за които ще бъдат използвани висококачествени материали и най-съвременните технологии в строителството. Ще бъде разположена в озеленен район с отлична инфраструктура, непосредствено до парка на кв. Владислав Варненчик. В близост са още няколко автобусни спирки, магазини и училища. Предлагания имот се намира на 7-ми етаж и се състои от дневна с кухня, спалня, баня с тоалетна, антре и тераса. Към жилището има и прилежащо избено помещение. С възможност за покупка и на паркомясто. Предлагаме гъвкави схеми на плащане съобразени с нуждите на всеки клиент. Имотът е пефектен избор както за живеене така и за инвестиция!
Преглеждания: 15
Другите търсят също
Обяви на потребителя ВИП КОНСУЛТ ВАРНА Виж всички 78 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
59 999 € 117 347,84 лв
Цената е с включен ДДС