Продава 4-СТАЕН, гр. София, Банишора → Обява 54582261

Продава 4-СТАЕН, гр. София, Банишора, снимка 1 - Апартаменти - 54582261 Продава 4-СТАЕН, гр. София, Банишора, снимка 2 - Апартаменти - 54582261 1/2
Продава 4-СТАЕН, гр. София, Банишора
гр. София, Банишора Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 15:27 ч.

Тип апартамент
4-стаен
Квадратура
117 кв. м.
Цена на кв.м.
2087 €/кв. м.
Вид строителство
Панел
Eтаж
5
Година
2027
Предлагаме за продажба четиристаен апартамент в бутикова сграда, разположена в широк център, София, в близост до метростанция и удобен градски транспорт.

Имотът е с площ 117.20 кв.м. и се намира на 5-ти среден етаж. Разпределението включва дневна с кухненски бокс, три спални, две бани, коридор и тераси. Изложение: изток/запад.

Сградата е пред Акт 14. Очакван Акт 16: 03.2027 г.

Апартаментът е подходящ както за живеене, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

Цена: 244 177 евро без ДДС.

Възможност за закупуване на паркомясто: 25 000 евро без ДДС.

Предлага се гъвкава схема на плащане.

За повече информация и огледи:
0893 964 450
Преглеждания: 10
Другите търсят също
Обяви на потребителя СТАРИНВЕСТ Виж всички 10 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
244 177,01 € 477 568,72 лв
Цената е без ДДС