Продава 2-СТАЕН, гр. Несебър, област Бургас → Обява 54590610

Продава 2-СТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 1 - Апартаменти - 54590610 Продава 2-СТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 2 - Апартаменти - 54590610 Продава 2-СТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 3 - Апартаменти - 54590610 Продава 2-СТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 4 - Апартаменти - 54590610 1/4
Продава 2-СТАЕН, гр. Несебър, област Бургас
гр. Несебър, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 12:52 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
50 кв. м.
Цена на кв.м.
1800 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
5
Прайм Глобал Груп представя

Двустаен апартамент | Несебър, кв. Черно море | ет. 5

Новопостроен апартамент с акт 16, завършен до ключ, с пряка гледка към морето от две тераси. От имота се виждат Слънчев бряг, Свети Влас и Елените.

Разпределение:

Хол с кухня
Спалня
Баня и тоалетна
2 тераси
Довършителни работи:

Коридор и хол гранитогрес 120/60, гланц (мраморен ефект)
Спалня ламинат
Баня напълно завършена
Навсякъде окачени тавани със скрито осветление
Сграда:

В момента се изпълнява топлоизолация на кооперацията

Код на Имота: 720
Преглеждания: 8
Цена:
90 000 € 176 024,70 лв
Цената е с включен ДДС