Продава МНОГОСТАЕН, гр. Несебър, област Бургас → Обява 54600835

Продава МНОГОСТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 1 - Апартаменти - 54600835 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 2 - Апартаменти - 54600835 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 3 - Апартаменти - 54600835 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 4 - Апартаменти - 54600835 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 5 - Апартаменти - 54600835 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 6 - Апартаменти - 54600835 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 7 - Апартаменти - 54600835 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 8 - Апартаменти - 54600835 1/8
Продава МНОГОСТАЕН, гр. Несебър, област Бургас
гр. Несебър, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 21:31 ч.

Тип апартамент
Mногостаен
Квадратура
168 кв. м.
Цена на кв.м.
1330 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Година
2026
Апартамент 168 кв.м, в целия апартамент има положено подово отопление. Сградата е с Акт 16 и без такса поддръжка. Състои се от отворена дневна с трапезария и кухня, три спални, две от които с баня и тоалетна и излаз на балкон, мокро помещение, два балкона и антре. Подземен двоен гараж 39 кв.м. на цена 35 000 EUR. Имотът се продава от собственик, с изрядни документи.
Изложение Юг / Изток / Запад /
Преглеждания: 30
Цена:
223 440 € 437 010,66 лв
Не се начислява ДДС