Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център → Обява 54616336

Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 1 - Апартаменти - 54616336 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 2 - Апартаменти - 54616336 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 3 - Апартаменти - 54616336 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 4 - Апартаменти - 54616336 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 5 - Апартаменти - 54616336 1/5
Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център
гр. София, Център Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 15:37 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
85 кв. м.
Цена на кв.м.
2918 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
5
Година
1950
MG Homes предлага 2-стаен апартамент (ет. 5 от 6) стара туха (в сграда от 50те), находящ се в гр. София, бул Христо Ботев. Имотът е преходен и за основен ремонт, със следните характеристики:

Спални: 2, една от които е с вестибюл и преходна, подходяща за голям хол.

Баня с тоалетна: 1

Балкон:1

Допълнителни помещения: таван (16кв.м.) и мазе (5кв.м.)

Изложение; източно

Право на строеж: включено

Чиста площ: 85кв.м.

Цена: 248 000 евро

Жилището е на пешеходно разстояние от метростанция 'Лъвов мост', както и в близост до метростанции 'Сердика' и 'Централна гара'.

Тел. за връзка: 0884 18 08 83

При интерес, моля свържете се с нас на посочения по-горе номер за повече информация и организиране на оглед!
Преглеждания: 4
Другите търсят също
Обяви на потребителя ЕМ ДЖИ ХОУМС Виж всички 22 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
248 000 € 485 045,84 лв
Цената е с включен ДДС