Продава 3-СТАЕН, гр. София, Изток → Обява 54631082

Продава 3-СТАЕН, гр. София, Изток, снимка 1 - Апартаменти - 54631082 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Изток, снимка 2 - Апартаменти - 54631082 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Изток, снимка 3 - Апартаменти - 54631082 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Изток, снимка 4 - Апартаменти - 54631082 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Изток, снимка 5 - Апартаменти - 54631082 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Изток, снимка 6 - Апартаменти - 54631082 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Изток, снимка 7 - Апартаменти - 54631082 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Изток, снимка 8 - Апартаменти - 54631082 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Изток, снимка 9 - Апартаменти - 54631082 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Изток, снимка 10 - Апартаменти - 54631082 1/10
Продава 3-СТАЕН, гр. София, Изток
гр. София, Изток Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 16:25 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
60 кв. м.
Цена на кв.м.
5833 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Година
1970
Тристаен напълно обзаведен апартамент на 5 минути пешеходно разстояние от метростанция Жолио Кюри. Жилището се състои от: дневна с работен кът, спалня, детска стая, кухненски бокс, баня, балкон. Имотът е в отлично състояние и се продава с обзавеждането. Свободно паркиране, тих и поддържан вход, озеленено околоблоково пространство. С прилежащо мазе. Има асансьор в жилищната сграда.
Преглеждания: 8
Другите търсят също
Обяви на потребителя КАСПЕЗИ Виж всички 9 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
350 000 € 684 540,50 лв
Не се начислява ДДС