Продава 3-СТАЕН, гр. София, Витоша → Обява 54631807

Продава 3-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 1 - Апартаменти - 54631807 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 2 - Апартаменти - 54631807 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 3 - Апартаменти - 54631807 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 4 - Апартаменти - 54631807 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 5 - Апартаменти - 54631807 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 6 - Апартаменти - 54631807 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 7 - Апартаменти - 54631807 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 8 - Апартаменти - 54631807 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 9 - Апартаменти - 54631807 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 10 - Апартаменти - 54631807 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 11 - Апартаменти - 54631807 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 12 - Апартаменти - 54631807 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 13 - Апартаменти - 54631807 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 14 - Апартаменти - 54631807 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 15 - Апартаменти - 54631807 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 16 - Апартаменти - 54631807 Продава 3-СТАЕН, гр. София, Витоша, снимка 17 - Апартаменти - 54631807 1/17
Продава 3-СТАЕН, гр. София, Витоша
гр. София, Витоша Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 16:58 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
127 кв. м.
Цена на кв.м.
2520 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
Година
2004
Galardo Real Estate предлага за продажба просторен и функционален тристаен апартамент, разположен в предпочитания кв. Витоша, на границата със Студентски град, в непосредствена близост до бул. Г. М. Димитров. Жилището се намира в тухлена сграда с Акт 16 от 2004 г., на 4-ти етаж от 5, без асансьор. Апартаментът е с чиста застроена площ от 119,73 кв.м (без общи части) и предлага отлично разпределение: просторен хол с трапезария и тераса, светъл кухненски бокс с отделна тераса с барбекю, две големи самостоятелни спални, всяка с излаз към обща тераса, баня с тоалетна и мокро помещение, отделна тоалетна. Отоплението е решено с климатици и радиатори Adax. Апартаментът се продава напълно обзаведен и оборудван готов за нанасяне или отдаване под наем. ИЗЛОЖЕНИЕ: хол запад; кухненски бокс север; спални изток. Към имота има мазе с площ 5,59 кв.м.
Разпределение:
??Просторна дневна с трапезария
Две спални
Баня с тоалетна
Тоалетна
Антре
Три тераси
РФ 22093
Преглеждания: 2
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
320 000 € 625 865,60 лв
Не се начислява ДДС