Продава 2-СТАЕН, гр. Велико Търново, Център → Обява 54638478

Продава 2-СТАЕН, гр. Велико Търново, Център
гр. Велико Търново, Център Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 10:24 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
60 кв. м.
Цена на кв.м.
1517 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Агенция за недвижими имоти Акценти Пропъртис Ви предлагаме двустаен тухлен апартамент, ново строителство, на шпакловка, с акт.16.Жилището е на междинен етаж в сграда с асансьор.Състои се от дневна с кухненска част с излаз на тераса, спалня, баня с тоалетна и коридор.Към апартамента има избено помещение с площ от 4кв.м.Номер на офертата 225262.
Преглеждания: 14
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
91 000 € 177 980,53 лв
Не се начислява ДДС