Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски → Обява 54639949

Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 1 - Апартаменти - 54639949 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 2 - Апартаменти - 54639949 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 3 - Апартаменти - 54639949 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 4 - Апартаменти - 54639949 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 5 - Апартаменти - 54639949 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 6 - Апартаменти - 54639949 1/6
Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски
гр. Пловдив, Христо Смирненски Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 12:16 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
91 кв. м.
Цена на кв.м.
1995 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Година
2025
ИЗЦЯЛО ОБЗАВЕДЕН 🟡 ИЗТОЧНО ИЗЛОЖЕНИЕ 🟡 АКТ 16! 🟡 ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ В КВ. ХРИСТО СМИРНЕНСКИ! 🟡 БУТИКОВА СГРАДА! ДОКАЗАН СТРОИТЕЛ!

🏠Агенция HEAVEN REAL ESTATE ви представя:

🟡 Тристаен изцяло обзаведен апартамент с източно изложение❗ Контролиран достъп в сградата.
🟡 Луксозни и добре поддържани общи части!
🟡 Kв. Христо Смирненски, в близост до Гребна База и Мол Пловдив;
🟡 Местоположение: Комуникативно място в близост до:
-☕ресторанти и заведения от всякакъв тип;
-🧺хранителни магазини и не само;
-👼детски градини и ясли за най-малките и 🏫 училища за по-големите;
-🌳паркове и кътчета за отдих, за да отпочинете, или да разходите домашния си любимец🐕;
🟡 Разпределение: Всекидневна + кухненски бокс, родителска спалня, детска спалня, 2баня+тоалетна, тераса

КОД НА ОБЯВАТА: 1017

⭐ Услугите които ви предлагаме:
- Консултация от старши брокер
- Съдействие с кредитен консултант относно финансирането ви
- Договаряне на възможно най-изгодни условия за вас
- Оформление на цялата документация по сделката
- Агенцията работи с утвърден юрист в бранша
- Управление на всякакъв вид имоти

⭐ При интерес за това и още много други атрактивни предложение, не се колебайте да се свържете с нас.
Преглеждания: 2
Другите търсят също
Обяви на потребителя ХЕВЪН РИЪЛ ЕСТЕЙТ Виж всички 389 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
181 500 € 354 983,15 лв
Не се начислява ДДС