Продава КЪЩА, с. Ливада, област Бургас
Цена на кв.м.
619 € кв. м.
Имоти Премиер има удоволствието да представи чудесна къща за продажба в с. Ливада, област Бургас
Предлагаме на вашето внимание този функционален и просторен имот къща с обща площ 160 кв.м., построена през 1989 г., разположена в спокойно и приятно населено място, подходящо както за постоянно живеене, така и за ваканционен дом.
Имотът впечатлява с добър потенциал, практично разпределение и възможност да бъде превърнат в уютен семеен дом.
Състои се от:
Просторни и светли помещения, предлагащи отлични възможности за обзавеждане според нуждите на новите собственици
Уютна дневна зона, подходяща за семейни събирания и пълноценна почивка
Удобни стаи, които могат да бъдат обособени като спални, детски стаи или кабинет
Функционално вътрешно разпределение, осигуряващо комфорт и практичност в ежедневието
Стабилна конструкция от 1989 г., която дава отлична основа за модернизация и създаване на дом по ваш вкус
Имот с добра площ от 160 кв.м., подходящ за семейства, търсещи простор и спокойствие
Къщата се предлага на цена от 99 000 , което я прави атрактивна възможност за покупка в района на Бургаска област. Имотът е подходящ както за целогодишно обитаване, така и за инвестиция с цел развитие на селски туризъм или ваканционен имот.
С. Ливада е тихо и приятно населено място, предпочитано от хора, които търсят спокойствие, чист въздух и близост до природата.
Районът предлага удобен достъп до гр. Бургас и съчетава уединение, зеленина и възможност за пълноценен начин на живот далеч от градския шум.
Не просто имот, а възможност да създадете своя дом в уютна и спокойна среда.
Код на офертата 372169
Преглеждания: 28
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.