водни сандали / обувки KEEN 1001921-10.5 Newport H2 номер 40
Мъжки водни сандали / обувки KEEN 1001921- Newport H2 - тъмнокафяви/бомбай кафяви
Нови , номер 40
Цена по магазините около 100 евро
Основни характеристики
Хибриден дизайн: Съчетават проветривостта на класически сандали със защитата и стабилността на туристически обувки.
Защита на пръстите: Патентована гумена предна част KEEN.PROTECT, която предпазва краката от удари в камъни и неравности по терена.
Бързосъхнещи материали: Горната част е изработена от здрава полиестерна лента с хидрофобна мрежа. Сандалите са подходящи за използване както на сушата, така и във вода.
Система за пристягане: Разполагат с еластични връзки със стопер за бързо, лесно и сигурно регулиране около крака.
Цветова комбинация: Този конкретен модел е в тъмносив/тъмносин основен цвят с детайли и подплата в изгорено оранжево (познат като цвят India Ink/RustилиMagnet/Nasturtium).
Моделът е изключително популярен сред любителите на къмпинг, планински преходи и водни спортове заради своето високо сцепление върху мокри и хлъзгави повърхности
• METATOMICAL FOOTBED DESIGN - Поддържащи стабилността на крака елементи, вградени в стелката и подметката
• KEEN.PROTECT - Гумен предпазител на пръстите на краката
• Non Marking - подметка, която не оставя следи върху настилката
• Подметка с уникален дизайн осигуряваща естествена гъвкавост и оптимално сцепление с настилката
• Износоустойчива ергономична подметка
• EVA междинна подметка
• Регулируеми връзки за по-голяма сигурност
• Бързосъхнеща подплата
• Подходящи за машинно пране
Преглеждания: 12
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.