Колело “ Omega Bike Black”
Здравейте, Продавам Колело “Omega Bike”, което е купено преди 2 години от Спорт Депо.
Карано е веднъж само и от тогава е съхраняван в гараж на закрито.
Велосипедът е в много добро запазено състояние, гумите не са въобще изтъркани.
Компонентите са запазени, с лека козметична забележка ( заснета е ). Нужна е настройка на задната спирачка.
Подходящо е за ежедневно каране, така и за разходки.
Заради тези забележки може да има коментар на цената.
За повече информация, пишете или звъннете на лично.
Преглеждания: 56
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.