Kaabo Mantis 10 Single 800W Minimotors (Хидравлика)- Перфектно състояние
Продавам личната си електрическа тротинетка Kaabo Mantis 10 Eco в перфектно здраве. Изчистил съм я основно и в момента изглежда и върви буквално като чисто нова от магазина, изобщо няма да усетите разликата. Реалният пробег е 3320 км, но е пазена маниакално. Карана е само в градски условия, никога не е извеждана на дъжд и не е мита с водоструйка, така че няма никакви проблеми с влага. Шасито е перфектно, никога не е падано с нея и няма никакви удари. Сглобена е веднъж след купуването и оттогава никога не е сгъвана, затова механизмът няма абсолютно никакъв луфт и е супер стабилна при каране.
Тротинетката е с 800-ватов мотор, който пиква на 1600W, и ускорението е много добро. Оборудвана е с оригинална Minimotors електроника и EY3 дисплей. Това веднага я отличава от марки като KuKirin и Ausom, защото газта се подава изключително гладко и няма никакво досадно сецване или лаг, а самата сглобка е много по-качествена. Мощността е напълно достатъчна да издърпа без проблем на сериозни баири както тийнейджъри, така и по-едри мъже или жени.
Возията е много мека и комфортна, окачването обира перфектно всички дупки и неравности. Спирачките са пълна хидравлика, коват на място и се натискат много леко, с един пръст, като самите накладки са в супер състояние и няма нужда от смяна. Машината има много хубави и силни вградени светлини за нощно каране. Единственият проблем по нея е, че десният мигач в момента не свети, което вероятно е просто прекъснато кабелче и изцяло съм го съобразил с цената.
Тротинетката тежи 24 кг. Батерията е 18.2Ah, съхранявана е винаги на топло, зарежда се за 9 часа и никога не е оставяна на нула процента. Реалният пробег от личен опит в града е около 50 км с едно зареждане. Изключително икономично предвижване за стотинки, без задръствания и ядове с паркиране.
Цена: 650 евро. Може да се види и тества на място, за повече информация ми пишете или се обадете.
//www.youtube.com/embed/d_hxwLoxqTE
Преглеждания: 29
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.