В Bazar.BG от 04 октомври 2013г.
Последно активен днес в 14:13 ч.
Уникални унисекс кецове!
Пригответе се да добавите цветен щрих към есенния си гардероб с Nike Dunk Low Retro Premium. Тези класически кецове за баскетбол са с есенен преобраз, включващи велурени панели в тъмни контрастни цветове Off Noir и Cider, съчетани с кожено покритие за предната част на стъпалото в Dark Chocolate. Кожена лента на петата с бродирано лого на Nike допълва визията, заедно с традиционна гумена подметка с черни странични стени и тъмнокафява гумена външна подметка.
Разполагат с:
Цветен външен дизайн изработен основно от естествена кожа със синтетични детайли и множество слоеве, които са издръжливи и лесни за почистване. Перфорирана предна част, осигурява перфектно дишане. Допълнително подсилени в областа на петата и пръстите за повече стабилност. Пълно дантелено затваряне с подплатен език и яка. Нисък профил за по-голяма свобода при движение. Надпис с лого Nike върху езика, отличително Swoosh лого от двете страни и бродиран надпис в задната част. Обшити от всички страни за сигурност и стабилност. Вътрешността на кецовете е облицована с мека и устойчива на абразия материя, осигуряваща изключителен комфорт. Стабилната гумена подметка осигурява трайно сцепление и класически вид, докато ниският дизайн създава впечатлението, че е близо до земята.
Влез в профила си или се регистрирай, за да не губиш наблюдаваните обяви, търсенията си и следваните потребители – ще ги имаш навсякъде с теб.
Вход/Регистрация