Продава 2-СТАЕН, гр. София, Бояна
Цена на кв.м.
3368 €/кв. м.
ДИРЕКТНО ОТ СОБСТВЕНИК: Стилен двустаен апартамент в кв. Бояна с уникална панорама
Цена: 229 000 EUR
Квадратура: 68 кв.м. (с общите части)
Етаж: 2 от 3 (с асансьор)
Строителство: Тухла (2009 г.)
Отопление: Инверторни климатици + автономно водно котле с радиатори
ЗА ИМОТА:
Продава се модерен, изключително уютен и светъл двустаен апартамент, разположен в една от най-спокойните и зелени части на кв. Бояна. Точният адрес е ул. Юри Буков 1. Жилището е вътрешно, което го прави изключително топло и икономично през зимата и приятно прохладно през летните месеци.
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ И СЪСТОЯНИЕ:
Апартаментът е след основен качествен ремонт и се продава във вида, в който го виждате напълно обзаведен и готов за незабавно нанасяне.
Разпределение: Компактен антре/коридор, просторен хол с функционален кухненски бокс, уютна спалня, модерна баня с тоалетна и отворена тераса.
Обзавеждане и уреди: Висок клас дограма, красиви декоративни мазилки. Кухнята е оборудвана с всичко необходимо: фурна, миялна машина, хладилник с фризер и пералня.
УНИКАЛНА ЛОКАЦИЯ И ГЛЕДКА:
Едно от основните предимства на този дом е панорамата. От всички помещения и от терасата се разкрива невероятна, непреходна гледка към Боянското блато, обширната поляна зад блока, Стара планина и магическите нощни светлини на София.
Транспорт и комуникации: Изключително бърз достъп до центъра на града както с кола, така и с градски транспорт (в близост има спирки на трамвай и автобуси). Околовръстният път осигурява бърза връзка с всяка точка на София.
Удобства: На пешеходно разстояние от супермаркет Фантастико , реномирани ресторанти, училища и детски градини. За любителите на природата районът е отправна точка за множество екопътеки към Витоша.
СГРАДА И ПАРКИРАНЕ:
Апартаментът е разположен в отлично поддържана триетажна тухлена кооперация с контролиран достъп (влизане с чип) и работещ асансьор. Около и по протежението на блока има множество места за свободно паркиране (няма зона).
Важно за купувачите: Имотът е с изрядни документи, без никакви тежести или ипотеки. Продава се директно от собственик. Агенции без конкретен клиент да не ме безпокоят.
Преглеждания: 19
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.