В Bazar.BG от 04 октомври 2013г.
Последно активен днес в 00:24 ч.
Уникални мъжки кецове!
Вдъхновени от миналото, създадени за утре. Ремиксирани са елементи от AJ3, AJ4 и AJ5, за да се създаде свеж поглед върху класиките. Гладката кожа и мекият велур ви придават стил и издръжливост, докато текстилните панели добавят дишане. Освен това, бродираните детайли вдъхват на тези кецове наследството на Jordan.
Разполагат с:
Горната част е изработена от естествена кожа и велур, което допринася за издръжливостта и структурата на кецовете а текстилните панели осигуряват необходимата циркулация на въздуха. Подсилена предна и задна част за повече стабилност. Общита предна част. Пълно дантелено затваряне с подплатен език и яка. Двойният горен отвор на връзките позволява заключване на петата. Отличително лого Jordan върху езика и в задната част, както и бродиран надпис Flight встрани. Вътрешната текстилна част заедно със стелката осигуряват невероятна мекота и комфорт с всяка крачка. Супер омекотената междинна подметка от пяна подкрепя стъпалата при движение и намалява сътресението, придава лекота и еластичност на кеца и осигурява правилното позициониране на краката по време на движение. Свежи детайли и супермека подплата усъвършенстват външния вид и усещането на кеца, който приковава погледите по улиците. Подплатената, ниско изрязана яка изглежда елегантна и се чувства страхотно. Стабилната гумена подметка осигурява трайно сцепление.
Влез в профила си или се регистрирай, за да не губиш наблюдаваните обяви, търсенията си и следваните потребители – ще ги имаш навсякъде с теб.
Вход/Регистрация