Продава КЪЩА, гр. Хасково, в.з. Хасково
Цена на метър
1653 € кв. м.
Ера имоти Хасково има удоволствието да Ви представи Страхотно предложение за двуетажна къща в сърцето на Кенана!
Един изключителен двуетажен дом с РЗП 150 кв.м. и парцел 400 кв.м., разположен в един от най-живописните и предпочитани квартали на Хасково ,,Кенана,,. Тук комфортът, природата и модерният стил се срещат, за да Ви предложат перфектния дом.
Първият етаж се състои от светла и просторна всекидневна, трапезария и хол обединени в едно стилно пространство с директен достъп до прекрасна веранда, идеална за сутрешното кафе или вечерите с близки ,удобна баня с тоалетна. Вътрешни стълби водят до
втори етаж където са разположени три уютни спални с панорамни прозорци, които разкриват впечатляваща гледка към околността, просторна и елегантна баня с тоалетна.
Дворът на имота е озеленен и отлично поддържан, създавайки усещане за спокойствие и хармония с природата.
Този имот е перфектната комбинация от уют, стил и функционалност идеален за семейства, търсещи комфорт и простор в престижен квартал.
За повече информация и огледи се свържете се с нас.
Не пропускайте шанса да притежавате този изключителен дом!
Всеки имот предлаган от ЕРА е проверен, посетен на място и заснет от наш консултант.
ЕРА Е РЕГИСТРИРАН КЪМ БНБ КРЕДИТЕН ПОСРЕДНИК И КАТО ТАКЪВ ОФИЦИАЛНО ПРЕДОСТАВЯ ВСИЧКИ ВИДОВЕ КРЕДИТИ КЪМ ВСИЧКИ БАНКИ.
Оферта 6800706
Преглеждания: 25
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.