Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски → Обява 54038848

Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 1 - Апартаменти - 54038848 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 2 - Апартаменти - 54038848 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 3 - Апартаменти - 54038848 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 4 - Апартаменти - 54038848 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 5 - Апартаменти - 54038848 1/5
Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски
гр. Пловдив, Христо Смирненски Наблюдавай

Публикувана/обновена на 07 май в 16:14 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
107 кв. м.
Цена на кв.м.
1607 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Година
2027
🙏 С всяка сделка ние от Diamond Home помагаме! 💎
Даряваме процент от нашата комисионна на Фондация Вярвай - организация, която подпомага хора, борещи се с рак.
Вярваме, че заедно можем да направим нещо повече от просто бизнес - можем да дадем надежда. ❤️

ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ С ПАРКОМЯСТО В КВ. ХРИСТО СМИРНЕНСКИ

Представяме Ви тристаен апартамент в новостроящ се жилищен комплекс, разположен в кв. Христо Смирненски един от най-предпочитаните райони на гр. Пловдив.

Имотът е с функционално разпределение, включващо просторна дневна с трапезария, две самостоятелни спални, две бани с тоалетни, антре, тераса и избено помещение.

Към апартамента е включено подземно паркомясто в цената.

Предлага се гъвкава схема на плащане:
50% при подписване на предварителен договор
50% при издаване на Акт 16

Жилищният комплекс се отличава със съвременно строителство, модерна визия и отлична локация с удобен достъп до основни пътни артерии, търговски обекти, училища и зелени площи.

Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и като инвестиция с цел отдаване под наем.

Нашата мисия: доверие и обслужване от най-висок клас 💎
Над 1000 имота и професионални услуги: консултация със старши брокер, съдействие при кредит, договаряне на условия, пълна документация и управление на имоти.
📞 За оглед или информация: свържете се с нас!
Оферта 243778
Преглеждания: 117
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
172 000 € 336 402,76 лв
Цената е с включен ДДС