Продава 3-СТАЕН, гр. Несебър, област Бургас → Обява 54611898

Продава 3-СТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 1 - Апартаменти - 54611898 Продава 3-СТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 2 - Апартаменти - 54611898 Продава 3-СТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 3 - Апартаменти - 54611898 Продава 3-СТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 4 - Апартаменти - 54611898 Продава 3-СТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 5 - Апартаменти - 54611898 Продава 3-СТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 6 - Апартаменти - 54611898 Продава 3-СТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 7 - Апартаменти - 54611898 Продава 3-СТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 8 - Апартаменти - 54611898 Продава 3-СТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 9 - Апартаменти - 54611898 Продава 3-СТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 10 - Апартаменти - 54611898 Продава 3-СТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 11 - Апартаменти - 54611898 Продава 3-СТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 12 - Апартаменти - 54611898 Продава 3-СТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 13 - Апартаменти - 54611898 Продава 3-СТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 14 - Апартаменти - 54611898 Продава 3-СТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 15 - Апартаменти - 54611898 Продава 3-СТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 16 - Апартаменти - 54611898 Продава 3-СТАЕН, гр. Несебър, област Бургас, снимка 17 - Апартаменти - 54611898 1/17
Продава 3-СТАЕН, гр. Несебър, област Бургас
гр. Несебър, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 01:25 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
90 кв. м.
Цена на кв.м.
2100 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
Година
2020
Има имоти, които изглеждат добре на снимки

и има такива, които още с влизането дават усещане за стил, простор и качество. ✨

Five Homes представя изключително елегантен апартамент в комплекс Lifestyle Deluxe - една от най-предпочитаните локации в Несебър, само на 200 метра от морето.

🏡 За имота:

📐 90 кв.м

🏢 4 етаж от 6

🌅 Гледка към морето и басейна

💶 Цена: 189 900

💶 Такса поддръжка: 7 /кв.м годишно (630 на година)

✨ Апартаментът е изцяло нов - без следи от ползване.

Създаден с внимание към всеки детайл и готов за нанасяне още днес.

✔ Дизайнерско обзавеждане

✔ Формат влизаш и живееш

✔ 3 климатика - по един във всяка стая

✔ Басейн

✔ Озеленена и отлично поддържана територия

✔ Ландшафтен дизайн

✔ Спокойствие и комфорт през цялата година

📍 Локация, която прави впечатление:

🏖 Само 200 м до морето

🌊 На пешеходно разстояние от Южния плаж на Несебър и Rich Beach

🌳 До НСА и красивата зелена паркова зона

☕ В близост до магазини, супермаркети, банки, аптеки, ресторанти и кафенета

🏛 Старият град Несебър - само на 15 минути пеша

🌟 Имот, подходящ както за целогодишно живеене, така и за инвестиция с отличен потенциал за отдаване под наем.

📞 Five Homes

*виж контакти* 445 944

🌍 Говорим български, руски и английски

🤝 Съдействаме за банково кредитиране и сделки от разстояние

код на оферта 752
Преглеждания: 1
Обяви на потребителя ФАЙВ ХОУМС Виж всички 22 обяви
Цена:
189 000 € 369 651,87 лв
Цената е с включен ДДС