ПродаваМ къща/вила в Телиш на основата ул.на 250,300м.от ЖП ГАРАТА
Не далеч близо ЖП Гарата удобно за работещи и пенсионери всесезонен достъп нсглеждане cтопанисвсне ползване.Плътно до нея има още една с.двор която не се ползва стопанисва подържа отдавна над 10г. Общинарите от терит.сел.устройство казват че нямало собственици наследници затова се превърнала в гора храсталаци,това ако е истина трябеа да се провери дали не лъжат и дали се плащат данъци, може да се придобие по давност без пари съседн.имот.ПРОДАВА СЕ ТАЗИ НА СНИМКИТЕ. ПРЕДСТАЕЛЯВА;В ЦЕНАТА ВЛИЗА
Основна Къща има две стайчки едната спалня другата комбинирана за кухня и спане в банята къпането с къмпинг душ мивка с диспенсър тоалетни две вътрешна и външна с два входа е от към ул.шосето и от към на двора излизане.+ Допълнителна постройка с антре и голяма стая.+ Дрор + др.
Имотчето е икономично понеже не е много голямо но предостатъчно,водата от ВИК е отказана понеже надписват доста кубици дистанционно служебно вие ако.искате може да я пуснете ставате абонат клиент на ВИК и ви в пускат подменени тръби с нови от полипропилен,шахта,водомер всичко има.Но няма нужда ако за Вила ползва се безплатна дъждовна и снежна вода дезинфекцира се с таблетки за басейни има постоянно без значение сезона събира се самостоятелно.Безплатна вода безплатна храна зеленчуци,плодове безплатна почивка, малък расход ток няма помпи да навъртат от кладенци герани,водата дъждовната и снежната идва и в излишък.ЩЕ СЕ ПРОДАВА ОТ 2027г.ПЪРВИТЕ МЕСЕЦИ.НАТАМ ПО ТОЧНО КОГАТО ИМА ИЗПИСАН ТЕЛ.ЗА ВРЪЗКА СЪС СОБСТВЕНИКА.СЛРДЕТЕ ЗА ИЗПИСАН ТЕЛ.В ОБЯВАТА.
Преглеждания: 38
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.